Zoner
Twarz i Ciało

ZONER – innowacyjne urządzenie przeznaczone do skutecznego i szybkiego przeciwdziałania starzeniu się twarzy, szyi, dekoltu i ciała. Wykonane w najnowszej technologii na rynku, przeznaczone do zabiegów przeciw starzeniu się skóry zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Zoner Zoner

Zaawansowana technologia i połączenie w jednym urządzeniu różnorodnych technik sprawiają, że ZONER jest perfekcyjnym narzędziem umożliwiającym efektywne przeciwdziałanie skutkom związanym ze starzeniem się skóry. Dzięki trzem ergonomicznym głowicom zaprojektowanym przez Panestetic, można wykonać kilka rodzajów zabiegów na różnych obszarach twarzy i ciała. Głowice zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, są lekkie, wygodne do manewrowania, umożliwiają dotarcie do obszarów trudno dostępnych, co sprawia, że zabiegi są bezpieczne i relaksujące. Urządzenie gwarantuje wymierne i długotrwałe rezultaty od pierwszego zastosowania.

ZONER posiada certyfikat medyczny potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów.

Funkcje ZONERA:

 • Biostymulacja.
 • Radiolift.
 • Mezoporacja.

Biostymulacja laserowa jest najbezpieczniejszą i najbardziej skuteczną formą wykorzystania światła w kosmetyce i medycynie, głównie w zabiegach przeciwstarzeniowych. Światło z zakresu bliskiej podczerwieni wnikając w głąb tkanek pobudza naturalne, naprawcze i obronne mechanizmy organizmu. Energia światła pochłaniana jest na poziomie komórek i wzmaga ich aktywność. Światło absorbowane przez tkanki ma wpływ na funkcjonowanie całego organizmu stymulując i poprawiając wszystkie funkcje komórkowe.

Zoner

Radiolift
Energia RF ma szerokie zastosowanie w zabiegach odmładzających, modelujących i przeciwcellulitowych. Fale radiowe wytwarzane przez generator prądu wysokiej częstotliwości doprowadzane są w głąb tkanek za pośrednictwem czterobiegunowych elektrod przykładanych do powierzchni skóry.

Skóra właściwa i tkanki podskórne są podgrzewane w sposób jednorodny, metodą oporową (radiofrekwencja rezystancyjna). Dzięki zwiększonemu krążeniu poprawia się dotlenienie i odżywienie komórek. Podgrzanie tkanek powoduje obkurczenie włókien kolagenowych i stymuluje fibroblasty do syntezy nowego kolagenu i elastyny. W procesie regeneracji: skóra odzyskuje jędrność, wzrasta jej gęstość, napięcie i elastyczność, poprawia się owal twarzy, spłycają się zmarszczki, redukują blizny.

Fale radiowe docierają do głębokich warstw skóry. Wzrost temperatury w tkankach stymuluje krążenie, przyspiesza metabolizm komórkowy i powoduje zwiększenie lipolizy. Na obszarach ciała zabiegi radioliftu wykonywane są w celu regeneracji zwiotczałej skóry oraz do redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Zoner

Mezoporacja
Jest skutecznym sposobem wprowadzania w głąb skóry aktywnych składników zawartych w produktach kosmetycznych i leczniczych, bez użycia igieł, całkowicie bezbolesnym. Na skutek działania złożonych impulsów prądowych następują chwilowe i odwracalne zmiany w strukturze błony komórkowej, powstają kanaliki (mikropory), umożliwiające dostarczanie aktywnych substancji. Wprowadzone w głąb skóry cząsteczki działają bezpośrednio na rozpoczęcie procesu regeneracji przynosząc długotrwałe rezultaty.

Skóra staje się nawilżona i zrelaksowana, ma młodzieńczy i świeży wygląd, wzrasta jej napięcie, zredukowane są niedoskonałości, zmarszczki i bruzdy są mniej widoczne. Efekty działania są zależne od składników zastosowanego preparatu użytego podczas zabiegu.

Dane techniczne urządzenia:

 • Biostymulacja
  • LED 855 nm (IR)
  • Moc: 50 mW
 • Radiolift
  • RF rezystancyjna, bipolarna
  • Częstotliwość:
   • głowica do twarzy: 530 kHz
   • głowica do ciała: 420 kHz
 • Mezoporacja
  • Max napięcie: 30 Vpp
  • Częstotliwość: 1,8÷2,5 kHz