Zoner
Twarz i Ciało

QUIN5 - wielofunkcyjne urządzenie wykonane w najnowocześniejszej włoskiej technologii i doskonałym designie. Wyposażony w inteligentny ekran dotykowy, który sprawia, że obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna.

Quin5 Quin5

Funkcje Quin5:

  • Radiofrekwencja do twarzy.
  • Elektroporacja.
  • Radiofrekwencja i Fotobiostymulacja do ciała.
  • Ultradźwięki.
  • Endomasaż.
Quin5

Radiofrekwencja – twarz.
Jest nieinwazyjną i wygodną metodą pozwalającą w ciągu kilku zabiegów nadać skórze jędrny i sprężysty wygląd. Efekt liftingu i wypełnienia jest widoczny bezpośrednio po zabiegu i stopniowo zwiększa się w ciągu 4-6 miesięcy.

Quin5

Elektroporacja – twarz i ciało.
Rewolucyjna technologia umożliwia przenikanie aktywnych składników kosmetyków do głębszych warstw skóry właściwej w szybki, bezpieczny i bezbolesny sposób. Produkt aplikuje się w górnej części rękojeści, przechodząc przez kanał jonizacji jest elektrycznie ładowany i ma jeszcze skuteczniejsze działanie. Bezpośrednie i równomierne wnikanie substancji czynnej, skuteczne w każdym obszarze twarzy i ciała.

Quin5

Radiofrekwencja i fotobiostymulacja - ciało.
Radiofrekwencja jest nieinwazyjną i wygodną metodą pozwalającą w ciągu kilku zabiegów nadać ciału jędrny i sprężysty wygląd. Dzięki nowoczesnej głowicy łączącej funkcje RF i fotobiostymulacji można wykonać bardzo skuteczny zabieg, idealnie przyspieszający metabolizm, ujędrniający i napinający skórę, działający nawilżająco na tkanki, dający skórze efekt odmłodzenia. Głowica z wklęsłą powierzchnią idealnie dopasowuje się do obszarów ciała.

Quin5

Ultradźwięki - ciało.
Zastosowanie ultradźwięków jest skuteczne w zabiegach redukujących podskórną tkankę tłuszczową i cellulit skutkując poprawą sylwetki. Technologia powoduje lepsze natlenienie tkanek, w konsekwencji stymulację krążeniu obwodowego i drenaż nagromadzonych płynów, co ma wpływ na elastyczność i napięcie skóry. Dzięki zastosowaniu jednocześnie dwóch głowic uzyskujemy podwójny efekt w połowie czasu.

Quin5

Endomasaż - ciało.
Szczególny rodzaj masażu mechanicznego z zastosowaniem specjalnej głowicy podciśnieniowej z rolkami daje efekt liftingu, pobudza wszystkie warstwy skóry, redukuje cellulit, tkankę tłuszczową, modeluje ciało i redukuje oznaki starzenia.

Dane techniczne urządzenia:

  • RF - Częstotliwość – 640 kHz
  • Fotobiostymulacja - LED 630 nm
  • Ultradźwięki - Częstotliwość – 1 MHz; Moc maksymalna - 3W/cm2
  • Endomasaż - Max ciśnienienie – 300 mBar