Dermopeel
O Firmie

O FIRMIE

Panestetic został założony w 1984 roku. Jest dynamiczną i dojrzałą firmą, znaną we Włoszech i na całym świecie. Panestetic to firma rodzinna, której założeniem jest wspieranie swojej kultury, produktów i zasobów ludzkich. Od 30 lat rodzina Zambelli potwierdza swoje zaangażowanie w „Made in Italy”. Siedziba firmy oraz fabryka urządzeń od początku znajduje się we Włoszech. W 2009 roku otwarte zostało nowe biuro Panestetic w nowoczesnym budynku w Bergamo.

Panestetic jest jedną z wiodących firm w branży kosmetycznej. Znana z kompetencji, jakości i niezawodności produktów, starannie dobiera dostawców i troszczy się o rozwój swoich klientów. Firma koncentruje się na ciągłym rozwoju i wprowadzaniu innowacji. Jej celem jest zapewnienie klientom satysfakcji poprzez stałą poprawę oferty produktów dzięki inwestycjom w zasoby ludzkie i technologię.

Dynamiczny rozwój wpłynął na rozpoznawalność marki na całym świecie. Obecnie urządzenia firmy Panestetic dostępne są w wielu krajach takich, jak: Portugalia, Hiszpania, Irlandia, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Holandia, Grecja, Liban, Serbia, Chorwacja, Malta, U.S.A., Litwa, Austria, Niemcy, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman itd.

Tajemnica sukcesu Panestetic.

Panestetic specjalizuje się w „szyciu na miarę”, gwarantując globalne rozwiązania ukierunkowane na najnowocześniejsze technologie i modele zarządzania. Klienci są obsługiwani przez sieć profesjonalnych dystrybutorów we Włoszech i na całym świecie. Sukces, rozwój i zadowolenie klientów jest dla Panestetic motywacją do działania.

Dążenie do innowacji.

Dział R&D stanowi trzon strategii innowacji firmy. Składa się z wysoko wykwalifikowanych profesjonalnych ekspertów w sektorze kosmetycznym. Panestetic angażuje się w badania naukowe i techniczne, rozwój inżynierii swoich technologii. Ponadto zapewnia szkolenia techniczne oraz wsparcie po sprzedaży.

Synergia myślenia i działania.

Najważniejsze dla Panestetic jest zapewnienie wysokiej jakości produktu. Każdy dział zapewnia szybkie i skuteczne wsparcie dla klienta oraz dla personelu technicznego. Zaawansowana sieć komputerowa pozwala na dobre zarządzanie wszystkimi procesami w firmie.

Panestetic, jako producent technologii dla medycyny estetycznej, jest związany z FAPIB (Associazione Nazionale Fornitori Attrezzature per Acconciatori ed Istituti di Bellezza - Krajowe Stowarzyszenie Dostawców Sektora Kosmetycznego). Każde urządzenie produkowane przez Panestetic jest poddawane surowej kontroli na zgodność z normami europejskimi.

Społeczna odpowiedzialność.

Zobowiązanie się firmy do działań społecznych oznacza podejmowanie konkretnych kroków i patrzenie w przyszłość. Od trzech lat Panestetic wspiera działania humanitarne. Firma chce zwrócić uwagę na kraje, w których ludzie nie osiągnęli jeszcze wystarczającego poziomu cywilizacji.